O nas

Przygoda – wyzwania – radość.

Tymi słowami kierujemy się tworząc obozy sportowe.

Ofertę stworzyliśmy w oparciu o wieloletnie doświadczenie zdobyte w pracy z dziećmi na obozach, wyprawach i w szkole. Naszą misją jest przekazanie pasji i umiejętności. Dla nas sport to nie tylko rywalizacja, ale też doskonały sposób na nauczenie się współpracy, pokonywanie słabości, odkrywanie swoich talentów. I do tego chcemy Was przekonać!

Progress-Camp to obóz godny zaufania. Spełniamy wszystkie niezbędne wymogi prawne, aby organizować wypoczynek dzieci i młodzieży. Firma Progress-Camp wpisana jest do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki, co wiąże się z dodatkowym ubezpieczeniem. Dodatkowo każdy z naszych obozów zgłoszony jest do Kuratorium Oświaty, które wyraża zgodę na jego wystartowanie.  Po prostu można nam zaufać!

 

Kadra Progress-Camp

Bartek Siemianowski

Tomek Koczur

Hania Nowicka

Kasia Koczur

Klaudia Rudoman

Łukasz Weckwerth

Współpraca

Nasi partnerzy

skontaktuj się z nami

Kontakt

Napisz do nas lub zadzwoń:

Formularz kontaktowy


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Progress-Camp s.c. z siedzibą ul.Kurcza 2a/25, 53-411 Wrocław, jako administratora danych osobowych, w celu realizacji usług dostępnych w serwisie oraz w celach marketingowych, w tym na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Progress-Camp w imieniu własnym.