Obóz sportowo-rekreacyjny – Wieleń 2021 – turnus I – BRAK MIEJSC – zapis na listę rezerwową

Zapraszamy na nasz obóz sportowo-rekreacyjny do Wielenia!
Na uczestników obozu czeka: Jezioro Wieleńskie, a na nim sporty wodne – żeglarstwo, kajaki, rowery wodne; do tego nasz tor skimboardowy; gry drużynowe – piłka nożna, siatkówka i dyscyplina której nie spotkacie na żadnym innym tego rodzaju obozie sportowym – tchoukball. Nie zabraknie także badmintona, biegów na orientację, gier rekreacyjnych, gier terenowych i wielu, wielu innych atrakcji sportowych. W tym roku mamy dla Was także nowość – Beach Tennis! A na odpoczynek od sportu czeka na Was autorski escape-room oraz codzienne tematyczne imprezy wieczorne 🙂

Zapraszamy do wypełnienia poniższego formularza!

Szczegóły

  • Miejsce docelowe: Wieleń
  • Termin: od 17 do 26 lipca 2021
  • Program: zobacz szczegóły
  • Cena: 1650zł
  • Trasa przejazdu:

    Wrocław

Formularz rekrutacyjny

Formularz dotyczy: Obóz sportowo-rekreacyjny – Wieleń 2021 – turnus I – BRAK MIEJSC – zapis na listę rezerwową (od 17 do 26 lipca 2021)

Współpraca

Nasi partnerzy

skontaktuj się z nami

Kontakt

Napisz do nas lub zadzwoń:

Formularz kontaktowy


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Progress-Camp s.c. z siedzibą ul.Kurcza 2a/25, 53-411 Wrocław, jako administratora danych osobowych, w celu realizacji usług dostępnych w serwisie oraz w celach marketingowych, w tym na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Progress-Camp w imieniu własnym.