Obóz sportowo-rekreacyjny – Kosarzyn 2022 – BRAK MIEJSC – zapis na listę rezerwową

Zapraszamy na nasz obóz sportowo-rekreacyjny do Kosarzyna!
Na uczestników obozu czeka: Jezioro Borek, a na nim sporty wodne – kajaki, rowery wodne; do tego nasz tor skimboardowy; gry drużynowe – piłka nożna, siatkówka i dyscyplina której nie spotkacie na żadnym innym tego rodzaju obozie sportowym – tchoukball. Nie zabraknie także badmintona, zeszłorocznego debiutu Beach Tennisa, biegów na orientację, gier rekreacyjnych, gier terenowych i wielu, wielu innych atrakcji sportowych. W tym roku mamy dla Was także nowość – ArcheryTag! A na odpoczynek od sportu czeka na Was autorski escape-room oraz codzienne tematyczne imprezy wieczorne 🙂

Zapraszamy do wypełnienia poniższego formularza!

Szczegóły

Formularz rekrutacyjny

Formularz dotyczy: Obóz sportowo-rekreacyjny – Kosarzyn 2022 – BRAK MIEJSC – zapis na listę rezerwową (od 18 lipca do 27 lipca 2022)

Współpraca

Nasi partnerzy

skontaktuj się z nami

Kontakt

Napisz do nas lub zadzwoń:

Formularz kontaktowy


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Progress-Camp s.c. z siedzibą ul.Canaletta 12/4, 51-650 Wrocław, jako administratora danych osobowych, w celu realizacji usług dostępnych w serwisie oraz w celach marketingowych, w tym na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Progress-Camp w imieniu własnym.