obozy i kolonie dla dzieci, obozy sportowe, kolonie sportowe, obozy dla dzieci, wrocław, polkowice, głogów, lubin

Escape Forest

Przedstawiamy Wam zajęcia, których nie znajdziecie na żadnych innych koloniach, obozach, czy wyjazdach! Escape Forest, to nasza autorska gra typu Escape Room.

Podczas tworzenia oferty obozu Progress-Camp długo zastanawialiśmy się, jak przygotować program, aby wszyscy uczestnicy, bez względu na sprawność fizyczną, byli zadowoleni i spędzili najlepsze wakacje w swoim życiu. Myśleliśmy wtedy, co my lubimy robić, zarówno jeśli chodzi o dyscypliny sportowe, jak i te czynności, które ze sportem są związane mniej. Wtedy przyszedł nam pomysł na nasz własny Escape Room.

Escape Room, to pokój, w którym zostajemy zamknięci i mamy określony czas, na rozwianie niezliczonej ilości zagadek, które finalnie prowadzą do znalezienia klucza do wyjścia.

Szybko spieszymy jednak z wyjaśnieniem, że nigdzie nie zamykamy naszych obozowiczów! Nasz Escape Room, a właściwie Escape Forest, rozgrywany jest w lesie, na świeżym powietrzu 🙂 Nie możemy tutaj zdradzić celu, tematyki, ani żadnych rozwiązań, ale możemy powiedzieć, że liczba skrzyń, kłódek, szyfrów, zagadek, może przyprawić Was o zawrót głowy 🙂 Wszystko odbywa się pod opieką naszych wychowawców i jeśli tylko pojawi się jakaś trudność, czy niezrozumienie zagadki, uczestnicy mają możliwość poproszenia o podpowiedź.

Możemy się pochwalić jeszcze, że podczas pierwszej edycji kolonii dla dzieci Progress-Camp, Escape Forest otrzymał jedną z najwyższych ocen, podczas oceniania progressowych atrakcji. Dlatego postanowiliśmy tworzyć kolejne, mamy nadzieję, jeszcze lepsze zagadki 🙂

Współpraca

Our partners

skontaktuj się z nami

Contact

Call or message us

Contact form


I hereby give consent for my personal data to be processed by the administraror of personal data which is Progress-Camp Company, ul. Krucza 2a/25, 53-411 Wrocław, in order to provide services offered by the company and for marketing purposes, including receiving commercial information sent by Progress-Camp on its own behalf.