obozy sportowe, obozy dla dzieci, kolonie, lato 2021, wakacje, wyjazdy, dzieci, młodzież

Jedziemy do Wielenia!

W związku z zawirowaniami spowodowanymi pandemią, w tym roku na obozy “jeziorne” zamiast do Lubiatowa jedziemy nad jezioro Wieleńskie do Wielenia!

Miejscowość położna jest w Przemęckim Parku Krajobrazowym wśród lasów i jezior tworzących Szlak Konwaliowy i oddalona jest od dotychczasowego ośrodka o 25km. Na miejscu zakwaterowani będziemy w ośrodku Relaks. Ośrodek położony jest bezpośrednio przy dużej plaży, a w okolicy mamy do dyspozycji kilka boisk oraz mnóstwo zielonego miejsca potrzebnego przy realizacji naszego programu.

Sprawdź ośrodek Relaks w Wieleniu:
http://relakswielen.pl/o-nas/

Nasz program pozostaje bez zmian, a wręcz dodajemy nowości, o których więcej napiszemy wkrótce 🙂 Bądźcie czujni i zaglądajcie na naszą stronę internetową oraz facebooka 🙂

Współpraca

Our partners

skontaktuj się z nami

Contact

Call or message us

Contact form


I hereby give consent for my personal data to be processed by the administraror of personal data which is Progress-Camp Company, ul. Krucza 2a/25, 53-411 Wrocław, in order to provide services offered by the company and for marketing purposes, including receiving commercial information sent by Progress-Camp on its own behalf.