obozy i kolonie dla dzieci, obozy sportowe, kolonie sportowe, obozy dla dzieci, wrocław, polkowice, głogów, lubin

Escape Forest

Przedstawiamy Wam zajęcia, których nie znajdziecie na żadnych innych koloniach, obozach, czy wyjazdach! Escape Forest, to nasza autorska gra typu Escape Room.

Podczas tworzenia oferty obozu Progress-Camp długo zastanawialiśmy się, jak przygotować program, aby wszyscy uczestnicy, bez względu na sprawność fizyczną, byli zadowoleni i spędzili najlepsze wakacje w swoim życiu. Myśleliśmy wtedy, co my lubimy robić, zarówno jeśli chodzi o dyscypliny sportowe, jak i te czynności, które ze sportem są związane mniej. Wtedy przyszedł nam pomysł na nasz własny Escape Room.

Escape Room, to pokój, w którym zostajemy zamknięci i mamy określony czas, na rozwianie niezliczonej ilości zagadek, które finalnie prowadzą do znalezienia klucza do wyjścia.

Szybko spieszymy jednak z wyjaśnieniem, że nigdzie nie zamykamy naszych obozowiczów! Nasz Escape Room, a właściwie Escape Forest, rozgrywany jest w lesie, na świeżym powietrzu 🙂 Nie możemy tutaj zdradzić celu, tematyki, ani żadnych rozwiązań, ale możemy powiedzieć, że liczba skrzyń, kłódek, szyfrów, zagadek, może przyprawić Was o zawrót głowy 🙂 Wszystko odbywa się pod opieką naszych wychowawców i jeśli tylko pojawi się jakaś trudność, czy niezrozumienie zagadki, uczestnicy mają możliwość poproszenia o podpowiedź.

Możemy się pochwalić jeszcze, że podczas pierwszej edycji kolonii dla dzieci Progress-Camp, Escape Forest otrzymał jedną z najwyższych ocen, podczas oceniania progressowych atrakcji. Dlatego postanowiliśmy tworzyć kolejne, mamy nadzieję, jeszcze lepsze zagadki 🙂

Współpraca

Nasi partnerzy

skontaktuj się z nami

Kontakt

Napisz do nas lub zadzwoń:

Formularz kontaktowy


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Progress-Camp s.c. z siedzibą ul.Canaletta 12/4, 51-650 Wrocław, jako administratora danych osobowych, w celu realizacji usług dostępnych w serwisie oraz w celach marketingowych, w tym na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Progress-Camp w imieniu własnym.