obozy sportowe, obozy dla dzieci, kolonie, lato 2021, wakacje, wyjazdy, dzieci, młodzież

Jedziemy do Wielenia!

W związku z zawirowaniami spowodowanymi pandemią, w tym roku na obozy „jeziorne” zamiast do Lubiatowa jedziemy nad jezioro Wieleńskie do Wielenia!

Miejscowość położna jest w Przemęckim Parku Krajobrazowym wśród lasów i jezior tworzących Szlak Konwaliowy i oddalona jest od dotychczasowego ośrodka o 25km. Na miejscu zakwaterowani będziemy w ośrodku Relaks. Ośrodek położony jest bezpośrednio przy dużej plaży, a w okolicy mamy do dyspozycji kilka boisk oraz mnóstwo zielonego miejsca potrzebnego przy realizacji naszego programu.

Sprawdź ośrodek Relaks w Wieleniu:
http://relakswielen.pl/o-nas/

Nasz program pozostaje bez zmian, a wręcz dodajemy nowości, o których więcej napiszemy wkrótce 🙂 Bądźcie czujni i zaglądajcie na naszą stronę internetową oraz facebooka 🙂

Współpraca

Nasi partnerzy

skontaktuj się z nami

Kontakt

Napisz do nas lub zadzwoń:

Formularz kontaktowy


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Progress-Camp s.c. z siedzibą ul.Canaletta 12/4, 51-650 Wrocław, jako administratora danych osobowych, w celu realizacji usług dostępnych w serwisie oraz w celach marketingowych, w tym na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Progress-Camp w imieniu własnym.