Relacja z obozu 2018 – dzień 8

Dzień długo wyczekiwany przez dużą część progresowych obozowiczów (zwłaszcza tą damską część) – dzień koni! Od rana poszczególne grupy udały się na pobliskie Rancho Navaho, na którym mieli okazje dosiąść konia i udać się na wycieczkę konną.

Odwiedziliśmy także wieżę widokową „Joanna” ze szczytu której rozpościera się fantastyczny widok na Zatokę Lubiatowską Jeziora Sławskiego.

W dniu dzisiejszym uruchomione zostały rowery i rowery wodne, ze sportów drużynowych Frisbee i Rugby Tag, no i oczywiście część z grup miała okazję poślizgać się na naszym torze skimboardowym.

Od rana funkcjonowała także „ProgressFotoBudka”, w której z wykorzystaniem różnych gadżetów, mogliśmy zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

     

Popołudniu odbył się turniej piłki nożnej chłopców, którego zwycięzcy mieli zmierzyć się z niepokonaną jeszcze do tej pory drużyną progressowej kadry. Turniej wygrali reprezentanci najstarszej grupy chłopców M3 i to oni mieli okazję zagrać przeciwko Panu Tomkowi, Panu Łukaszowi oraz Pani Kasi i Pani Klaudii. Dzielnie walcząca drużyna z grupy M3 nie podołała jednak doświadczonej kadrze i mecz zakończył się zwycięstwem kadry 4:1. Czekamy na Was za rok! (może w jakiejś innej dyscyplinie? 🙂 )

Na koniec dnia, poszliśmy do lasu rozegrać mecz w ulubioną grę obozowiczów – flagi.

Współpraca

Nasi partnerzy

skontaktuj się z nami

Kontakt

Napisz do nas lub zadzwoń:

Formularz kontaktowy


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Progress-Camp s.c. z siedzibą ul.Kurcza 2a/25, 53-411 Wrocław, jako administratora danych osobowych, w celu realizacji usług dostępnych w serwisie oraz w celach marketingowych, w tym na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Progress-Camp w imieniu własnym.