Relacja z obozu 2018 – dzień 5

Powoli zbliża się koniec niepogody. Dzisiaj pomimo pochmurnego nieba i lekkiej mżawki wyruszyliśmy na nasze zajęcia sportowe. Kolejne grupy spróbowały swoich sił na skimboardzie, żaglach, kajakach, slackline, hokeju, Frisbee Ultimate, czy w piłce nożnej.

Wieczorem wszyscy zamieniliśmy się w prawdziwych piratów. Jak to piraci walczyliśmy na szable, siłowaliśmy się, było przeciąganie liny. Można było nawet wygrać beczkę rumu od starego kapitana haka

  

Pozostając w klimacie pirackim na obozowiczów czekała jeszcze nocna przygoda – niespodzianka. Wyruszyliśmy w nocy na tajemniczą wyprawę w poszukiwaniu skarbów pirackich. Droga prowadząca do skarbu nie była łatwa, grasowały na niej duchy i tajemnicze stwory. Wszyscy piraci dzielnie przeszli całą drogę i odnaleźli skarb.

Współpraca

Nasi partnerzy

skontaktuj się z nami

Kontakt

Napisz do nas lub zadzwoń:

Formularz kontaktowy


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Progress-Camp s.c. z siedzibą ul.Kurcza 2a/25, 53-411 Wrocław, jako administratora danych osobowych, w celu realizacji usług dostępnych w serwisie oraz w celach marketingowych, w tym na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Progress-Camp w imieniu własnym.