Relacja z obozu 2018 – dzień 4

Deszczowej pogody ciąg dalszy, ale my i tak mamy co robić. Dzisiaj próbowaliśmy swoich sił w kalamburach, a także odbył się teleturniej Familiady. Pytanie -„Więcej niż jedno zwierzę to…” bezbłędnie rozwiązane!

W tym deszczowym dniu odbył się również nasz autorski Escape. Zagadki, zadania, kłódki, skrzynki… Obozowicze poradzili sobie ze wszystkim znakomicie!

Popołudniu zdecydowaliśmy się na zajęcia ruchowe. Dziewczyny poszły na fitness, a także pouczyły się tańców. Chłopcy w tym czasie spróbowali swoich sił na Crossfit.

Po kolacji odbył się konkurs Mam talent ! Na tym naszym obozie talentów nie brakowało. Okazało się, że uczestnicy to zdolni tancerze, śpiewacy, grajkowie, sportowcy, karatecy czy akrobaci. Na koniec swój wielki talent głosowy przedstawiła również kadra

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czasie deszczu dzieci się nudzą, ale nie na obozie Progress-Camp!

Współpraca

Nasi partnerzy

skontaktuj się z nami

Kontakt

Napisz do nas lub zadzwoń:

Formularz kontaktowy


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Progress-Camp s.c. z siedzibą ul.Kurcza 2a/25, 53-411 Wrocław, jako administratora danych osobowych, w celu realizacji usług dostępnych w serwisie oraz w celach marketingowych, w tym na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Progress-Camp w imieniu własnym.