Relacja z obozu – dzień nr 9

Ostatni pełny dzień obozu to dzień podsumowań. Rozpoczęliśmy od sprawdzenia pamięci o obozie w teleturnieju „1 z 15”. Po południu sprawdzaliśmy zdobyte umiejętności na I Igrzyskach Progress-Camp oraz swoją wytrzymałość w triathlonie. Wieczorem sprawdziliśmy kto zdobył najwięcej naklejek, kto, ostatecznie został największym czyściochem obozu, podsumowaliśmy wszystkie konkursy i zawody, a także powspominaliśmy wspólnie spędzony czas.

Dzisiejszy dzień powitał nas deszczową pogodą. Rozpoczęliśmy więc od zajęć na świetlicy, gdzie kontynuowaliśmy grę w gry planszowe, na które nie starczyło czasu w dniu wczorajszym. Następnie wszyscy wzięliśmy udział w teleturnieju „1 z 15”. Większość pytań była nam bliska, ponieważ dotyczyła naszego obozu. Zwycięzcą został Oliwier.

obozy wrocław, kolonie wrocław, obozy sportowo-rekreacyjne, obozy lubuskie, kolonie lubuskie, obozy sportowe lubuskie.

W ostatnim popołudniowym bloku naszego obozu odbyły się pierwsze igrzyska Progress-Camp oraz triathlon, którego konkurencje były lekko zmodyfikowane ze względu na pogodę. Ostatecznie zamiast pływania musieliśmy przez minutę wytrzymać w podporze przodem, a następnie pokonać odcinki na rowerze i biegiem. W triathlonie udział wzięła również kadra.

obozy wrocław, obozy sportowe wrocław, kolonie wrocław, obozy lubuskie, kolonie lubuskie, sportowo-rekreacyjne

W igrzyskach zmierzyliśmy się w 6 konkurencjach zbliżonych do dziedzin sportowych, które mieliśmy już okazję wcześniej poznać.

obozy lubuskie, obozy wrocław, obozy dolnośląskie, kolonie lubuskie, kolonie wrocław, kolonie dolnośląskie, sportowo-rekreacyjne, sportowe obozy wrocław, kolonie wrocław, obozy zielona góra, obozy lubuskie, obozy sportowe wrocław, obozy dolnośląskie, sportowo-rekreacyjne obozy sportowo-rekreacyjne, obozy wrocław, obozy dolnośląskie, kolonie dolnośląskie, kolonie lubuskie

Wieczorem przyszedł czas na podsumowanie obozu, wręczenie dyplomów i nagród oraz ostatnią wspólną zabawę. Obejrzeliśmy film z naszych zmagań od pierwszego dnia obozu, powspominaliśmy, pośmialiśmy się oraz dostaliśmy pamiątkowe zdjęcie, które będzie nam przybliżać te niezapomniane, pełne wrażeń chwile.

obozy wrocław, kolonie wrocław, obozy dolnośląskie, kolonie dolnośląskie, obozy lubuskie, kolonie lubuskie, sportowo-rekreacyjne, obozy sportowe wrocław obozy sportowe wrocław, kolonie sportowe wrocław, obozy dolnośląskie, kolonie lubuskie, radość, przygoda, wyzwanie, obozy wrocław, obozy sportowe wrocław, obozy dolnośląskie, obozy sportowo-rekreacyjne dolnośląskie, obozy lubuskie, obozy gorzów, obozy zielona góra, sport, kolonie lubuskie

Niestety jutro już czas wracać… Do zobaczenia za rok!

Współpraca

Nasi partnerzy

skontaktuj się z nami

Kontakt

Napisz do nas lub zadzwoń:

Formularz kontaktowy


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Progress-Camp s.c. z siedzibą ul.Kurcza 2a/25, 53-411 Wrocław, jako administratora danych osobowych, w celu realizacji usług dostępnych w serwisie oraz w celach marketingowych, w tym na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Progress-Camp w imieniu własnym.