Relacja z obozu – dzień nr 8

W dniu ósmym czekały na nas zajęcia z Frisbee Ultimate, Rugby Tag również dla dziewczyn, kajaków, a także wyczekiwane gry planszowe. Niestety, pogoda wieczorem zaczęła się psuć, ale nie przeszkodziło nam to w miłym spędzaniu czasu na Progressowym obozie.

Dzień 8 to kolejny dzień, w którym obudziło nas słońce. W pierwszym bloku wszyscy udaliśmy się na zajęcia z Frisbee Ultimate. Nauczyliśmy się podstawowych rzutów dyskiem, a następnie rozegraliśmy mecz.

 

progress-camp obozy sportowe, kolonie sportowo-rekreacyjne, wrocław wrocław, kolonie sportowe, obozy sportowo-rekreacyjne, dzieci i młodzież obozy sportowe dla dzieci i młodzieży, progress-camp, kolonie sportowo-rekreacyjne, wrocław, dolnośląskie obozy sportowe, rekreacyjne, wakacje, kolonie sportowo-rekreacyjne, wrocław, dolnośląskie, lubuskie, dzieci i młodzież

W drugim bloku zajęć podzieliliśmy się na dwie grupy – pierwsza udała się na zajęcia Rugby Tag, a druga na kajaki. Dziewczyny, które po raz pierwszy miały okazję spróbować gry jajowatą piłką, pokazały chłopakom, że potrafią walczyć o swoje.

obozy sportowo-rekreacyjne wrocław, dzieci, młodzież, kolonie sportowe, dolnośląskie, lubuskie, wakacje, przygoda, radość przygoda, radość, wyzwanie, obozy sportowe dla dzieci, wrocław, dolnośląskie, lubuskie, lubiatów, jezioro sławskie, kolonie obozy sportowe, młodzież, dzieci, zabawa, wyzwania, radość, przygoda, wrocław, dolnośląskie, kolonie sportowo-rekreacyjne, lubuskie, jezioro sławskie  obozy sportowe wrocław

 

W bloku poobiednim całym obozem udaliśmy się na relaks na plaży, a następnie poznaliśmy gry planszowe, w które mieliśmy okazję zmierzyć się po kolacji. Dużym powodzeniem cieszyły się gry: „Splendor”, „Jungle speed”, „5 sekund” oraz „Mamy szpiega”. W tym dniu pogoda nieco popsuła nasze plany, ale i tak bawiliśmy się dobrze.

obozy sportowo-rekreacyjne, sportowe, dolnośląskie, wrocław, lubuskie, kolonie, dzieci, młodzież, wakacje obóz sportowy wrocław, dolnośląskie, kolonie sportowo-rekreacyjne, dzieci, lubuskie, młodzież, sport obóz sportowy wrocław, dolnośląskie, sława, lubuskie, lubiatów, kolonie, sportowo-rekreacyjne

Współpraca

Nasi partnerzy

skontaktuj się z nami

Kontakt

Napisz do nas lub zadzwoń:

Formularz kontaktowy


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Progress-Camp s.c. z siedzibą ul.Kurcza 2a/25, 53-411 Wrocław, jako administratora danych osobowych, w celu realizacji usług dostępnych w serwisie oraz w celach marketingowych, w tym na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Progress-Camp w imieniu własnym.