Relacja z dnia pierwszego z obozu Progress Camp 2017

Pierwszy dzień już za Nami! O godz. 13:30 zebraliśmy się na parkingu we Wrocławiu i już o 14:15 wyruszyliśmy w podróż do Lubiatowa nad jeziorem Sławskim.

Pierwszy dzień już za Nami! O godz. 13:30 zebraliśmy się na parkingu we Wrocławiu i już o 14:05 wyruszyliśmy w podróż do Lubiatowa nad jeziorem Sławskim.

obozy dla dzieci obozy sportowe wrocław kolonie sportowe dla dzieci i młodzieży sława lubiatów polkowice lubin

Po dotarciu na miejsce rozlokowaliśmy się w pokojach, poznaliśmy nasze grupy i Wychowawców, a następnie poszliśmy na pyszną kolację. Po kolacji udaliśmy się na spacer po okolicy.

obozy dla dzieci wrocław obozy sportowe wrocław kolonie sportowe dla dzieci i młodzieży lubin polkowice sława lubiatów

Poznaliśmy miejsca naszych sportowych zajęć, plażę – powitanie jeziora zaliczone! 🙂

obozy dla dzieci wrocław obozy sportowe wrocław kolonie sportowe dla dzieci i młodzieży lubin polkowice sława lubiatów głogów sportowo-rekreacyjne obozy dla młodzieży

Po spacerze rozpoczęliśmy wieczór zabaw, które pomogły Nam poznać się wzajemnie.

obozy dla dzieci wrocław obozy sportowe wrocław obozy dla młodzieży kolonie sportowe dla dzieci i młodzieży lubiatów sława głogów polkowice lubin

Wychodziło nam to raz lepiej ….

obozy dla dzieci wrocław obozy sportowe wrocław lubin polkowice głogów sława kolonie sportowe dla dzieci i młodzieży

Raz gorzej … 🙂

obozy dla dzieci wrocław polkowice lubin głogów sława, obozy sportowe kolonie sportowe kolonie dla dzieci i młodzieży

Musieliśmy sobie wzajemnie zaufać…

obozy dla dzieci wrocław obozy sportowe wrocław lubin sława polkowice kolonie dla dzieci sportowo-rekreacyjne kolonie sportowe dla dzieci i młodzieży

 

Zabawy zakończyły się o 21:30. Wróciliśmy do swoich pokojów przygotować się do ciszy nocnej i do zasłużonego wypoczynku.

Współpraca

Nasi partnerzy

skontaktuj się z nami

Kontakt

Napisz do nas lub zadzwoń:

Formularz kontaktowy


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Progress-Camp s.c. z siedzibą ul.Kurcza 2a/25, 53-411 Wrocław, jako administratora danych osobowych, w celu realizacji usług dostępnych w serwisie oraz w celach marketingowych, w tym na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Progress-Camp w imieniu własnym.