kolonie dla dzieci, obozy dla dzieci, kolonie sportowe wrocław, obozy sportowe wrocław

Poznaj nasz ośrodek!

Ośrodek Haleszka położony w Lubiatowie nad Jeziorem Sławskim dysponuje dwoma budynkami, w których proponuje pokoje i apartamenty od dwu do pięcioosobowych z łazienkami o wysokim standardzie. Mamy również możliwość korzystania z klimatyzowanej sali restauracyjnej oraz sali świetlicowej. Na terenie ośrodka znajduje się również mały sklepik. Podczas przerw (których nie ma za wiele 😉 ) odpoczywamy na pięknym drewnianym tarasie oraz pod dającymi cień wiatami na leżakach, skacząc na trampolinach czy grając w bilard lub tenis stołowy.

Teren obiektu jest w całości ogrodzony, a co za tym idzie bardzo bezpieczny:) Na miejscu dysponujemy trzema boiskami w tym do siatkówki plażowej, piłki nożnej i gier zespołowych. Teren otoczony jest gęstymi lasami i  czternastoma jeziorami, co znakomicie wpływa na tutejsze powietrze i mikroklimat, przyciągający turystów. Plaża nad jeziorem, którą wykorzystujemy do rozmaitych gier, imprez czy sławnego już „plażingu” znajduje się ok. 100m od obiektu.

Gospodarze z pewnością zapewnią ciepłe przyjęcie i zadbają o udany pobyt w Lubiatowie.

Współpraca

Nasi partnerzy

skontaktuj się z nami

Kontakt

Napisz do nas lub zadzwoń:

Formularz kontaktowy


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Progress-Camp s.c. z siedzibą ul.Canaletta 12/4, 51-650 Wrocław, jako administratora danych osobowych, w celu realizacji usług dostępnych w serwisie oraz w celach marketingowych, w tym na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Progress-Camp w imieniu własnym.